باتوجه به رسالت اصلی مهارتکده پارسیان در امر برگزاری آموزش های تخصصی تمام سعی خود را برآن داشته ایم تا آموزش های باکیفیت و مختلفی را برای شما عزیزان با کمترین قیمت و شرایط پرداخت مناسب فراهم آوریم از این رو برای شرکت در کلیه دوره ها امکان ثبت نام به صورت اقساطی وجود دارد.

۱-پرداخت سه ماهه:متقاضی از زمان ثبت نام تا سه ماه پس از آن می بایست کل مبلغ را تسویه نماید و تمامی تخفیفات برای آن ها حذف می گردد و از هیچ گونه تخفیفی بهره مند نمی شوند.

۲-پرداخت یک ماهه: متقاضی از زمان ثبت نام تا یک ماه پس از آن می بایست کل مبلغ را تسویه نماید و تمامی تخفیفات برای آن ها لحاظ می گردد.

نکات مهم در پرداخت اقساط:

۱-در تمامی موارد پرداخت ۵۰ درصد مبلغ در ابتدا الزامی می باشد و ۵۰ درصد مابقی اقساط دریافت می شود.

۲-درحالت ۳ماهه متقاضی می بایست حتما چک؛سفته یا وجه تضمینی به موسسه ارائه دهد در غیر اینصورت حق شرکت در دوره های آنلاین و آفلاین را تنها به میزانی خواهد داشت که مبلغ آن را پرداخت کرده است و در صورت عدم پرداخت به موقع حق شرکت در دوره های آنلاین را ندارد و پس از پرداخت امکان شرکت در دوره آفلاین(بازپخش) دوره امکان پذیر است.

۳-در تمامی حالات پرداخت اقساط؛مدارک پایان دوره پس از تسویه حساب برای متقاضی صادر می گردد.

۴-در حالت اقساط یک ماهه نیازی به ارائه وجه تضمین نمی باشد و دسترسی نیمی از دوره های باقی مانده پس از تسویه حساب داده خواهد شد.

۵-جهت پرداخت اقساط پرداخت به صورت کارت به کارت می باشد و بایست مبلغ لازم به شماره کارت

۶۲۲۱۰۶۱۰۷۸۵۴۲۷۰۳

بانک پارسیان

به نام محمد آرین پور

واریز شود و عکس فیش واریزی به شماره ۰۹۰۳۳۰۴۹۶۲۰ در واتساپ ارسال نمایید.